Taking too long? Close loading screen.

Kiss Norbi Európa bajnok!!!

0

10477854_840864465935456_7702595039145800306_oA tegnapi napot úgy zártam, hogy a mai napon Kiss Norbi számára talán elérhetővé válik majd a Kamion Európa Bajnoki cím. Norbi nem aprózta el a dolgot és a mai nap első futamát is a pole pozícióból kezdte, ahonnan rajt-cél győzelmet aratott a nedves pályán. Ezzel az eredménnyel bebiztosította magának az Európa bajnoki címet, ami rettenetesen nagy eredménynek számít.
A második tét nélküli futamon az OXXO Racing versenyzője a 6.helyen ért célba, de ennek már különösebb jelentősége nincs.

Nem titok, hogy Norbi ellen online versenyeztem és a legjobb versenyzőnek tartom a hazai motorsport színes palettáján. Az eredményének szívből örülök és gratulálok neki ehhez a kiváló eredményhez mind magam, mind pedig az oldal látogatóinak nevében!