Taking too long? Close loading screen.

Michelisz parádé a magyar futamon!

0

11205538_903884623006650_3635850691176099770_nA hétvégén a Hungaroringre látogatott a Túrakocsi Világbajnokság mezőnye, ahol Michelisz Norbert és a Zengő Motorsport parádéjára sok hazai drukker kilátogatott.
A szombati napon az időmérés nem sikerült igazán fényesen Norbinak, aminek köszönhetően a 10.rajtkockát szerezte meg, ám ez azt is jelentette, hogy a második futamnak majd az élről vághat neki.

Vasárnap az első futamon Norbi hozta a kötelezőt, ami a biztos pontszerzés és egy egészben maradt autó volt. A második futamon ez a taktika meg is hálálta magát, hiszen Norbi folyamatosan ellépve az üldözőktől, biztos előnyt felépítve, rajt-cél győzelmet aratott.
Aki a helyszínen követte végig a futamot érzékelhette, hogy szinte felrobbant a lelátó és mindenki a hazai csapat és a hazai versenyző sikerét ünnepelte.
Köszönet a nagyszerű vasárnapért a Zengő Motorsportnak és Michelisz Norbinak!