Categories: Mod

Új rFactor The Movie információk

Az rFactor – The Movie oldalán néhány friss infó került fel a 2012-ben megjelenő szimulátoros filmről. Korábban már megerősítettük, hogy javában zajlanak a munkálatok. Most néhány apró, de érdekes információ derült ki a filmről, például, hogy milyen a forgatókönyv, hány mód, hány autó, hány pálya és hány zene kap helyet a filmben.

– a filmben 26 mód szerepel
– több mint 60 autó fog megjelenni a filmben
– lesz GT, Dirt, Open wheel, Prototype, Street, Touring és Novel kategória is
– olyan legendás pályák szerepelnek a filmben, mint a Nordschleife, Bathurst, Le Mans vagy Mote Carlo
– a forgatókönyv vázlatokban is több mint 8000 karakteres
– körülbelül 25-30 zene kap majd helyet a filmben, de ez még változhat
– a film forgatókönyvét és cselekményszálait három nap alatt írták meg, hogy minden világos legyen a film végére
– több éjszakai és egy esős verseny is lesz
– az olasz Simracingzone jóvoltából olasz felirattal, és talán szinkronnal is elkészül majd a film (még folynak a tárgyalások
– különböző stílusú zenék alkotják majd a zenelistát az epic zenéktől egészen a kemény rock-ig
– a film premiere a SimsportTV oldalán lesz
– a bemutatás dátuma még ismeretlen, de talán tavasszal már látható lesz a film
– a premier után több FTP-n is fent lesz a film, hogy bárki letölthesse
– a premier napja egy új trailer-el együtt lesz bejelentve

Az rFactor The Movie egy 2012-ben debütáló szimulátoros film, ami egy fiatal pilóta drámai történetét mutatja be zenés videókkal, átvezetőkkel. A történet szerint Alex egy Gold Racers nevű versenysorozatban indul, ahol csak a legjobbak indulhatnak. Célja viszont nem a végső győzelem, hanem annak a versenyzőnek a felkutatása, aki tíz éve már megnyerte egyszer a bajnokságot, de egy olyan húzással, ami tönkretette Alex családjának életét.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

A kézifék, ami után már nincs visszaút – MOZA HBP teszt

Van egy pont minden szimulátoros életében, amikor rájön: a fejlődés nem a köridőkben, hanem a…

1 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.2 Patch

Már komolyan mondom, hogy nekem kellemetlen amit a Straight4 művel a Project Motor Racinggel. A…

2 hét ago

Megérkezett a Formula Circus alpha trailere

Egyre több figyelmet kap a készülő Formula Circus, amely most bemutatta első alpha állapotú előzetesét.…

2 hét ago

Bemutatták a Forza Horizon 6 térképét

A Forza Horizon 6 kapcsán végre részletesebb információk érkeztek a játéktérképről, és úgy tűnik, a…

2 hét ago

AC BRM P201

Ha kedvelitek a régebbi Formula 1-es autókat, akkor most érkezett Assetto Corsa kiegészítés is egészen…

2 hét ago

AC Fiat 1100 103

Egy újabb régi autót hoztam el az Assetto Corsa játékosoknak, akik a Fiat 1100 egy…

2 hét ago