A GT Legends bajnokság azoknak nyújt szórakozást és férfias kihívást, akiknek a modernkor “sínautós” versenyautóinál közelebb állnak a szívéhez a régi idők zabolátlan, csörtető, dübörgő méregzsákjai, melyek a leszorító erőt csak hírből ismerték és az volt a rendhagyó, ha nem kilinccsel előre abszolválták a kanyarokat.
A bajnokság a GTR-Masters szervezésében a GTL töretlen népszerűségének – és az új digitális verziónak – köszönhetően magas résztvevőszámnak örvend, a versenyek lebonyolítási rendszere évek óta csiszolódik, hogy a lehető legizgalmasabb szórakozást és kihívást nyújtsa a versenyzőknek és a futamok során minél több legendás versenyautó kerüljön a terítékre.
A bajnokságnak méltó fődíja is van, hiszen a dobogós helyezettek a tavalyi Ariel-Atom tesztvezetéshez hasonlóan, idén is egy brutál fenevadat kapnak majd a fenekük alá egy kiadós élményautózáshoz!
Ezen felül újdonság még, hogy a GTR-Masters-nél idén bevezetésre került a ROOKIE tagság, aminek keretében a szimulátorozással még csak most ismerkedők kedvezményes tagsági díjért vehetik igénybe a GTR-Masters szervereit és indulhatnak a különböző futamokon, bajnokságokban!
További részletek itt: Hungarian GTL Masters 7 – Őszi szezon
A szimulátoros világban nem áll meg az élet. Ennek örömére hoztam nektek a legújabb híreket…
Ezúttal egy igazi terepautót tudok megosztani veletek. A Rastrojero Dakar kocsi formája egészen különleges és…
Ismét egy igazi régi klasszikust hoztam nektek az Assetto Corsához. A 70-es években még itthon…
Az Overtake gárdája sikeresen elkapta egy interjúra Kevin Bolandet, aki a Straight4 fejlesztésért felelős igazgatója.…
Tegnap végéhez ért az iRacing 2026-os első szezonja, ami után a csapat minden esetben egy…
San Francisco, CA – 2026. március 9. – A MOZA Racing újraértelmezi az immerzív szimulációt…