Categories: HírekMédiaPC

Extreme Rally Raid

A Punto Simu neve valószínűleg nektek sem cseng ismerősen. A csapat állítólag hét éve dolgozik kisebb-nagyobb megszakításokkal az Extreme Rally Raid nevű játékon, ami bár valószínűleg nem lesz a legszebb játék, de mégis érdekes lehet sokak számára.
A cég által kiadott leírás szerint a helyszíneket valódi szakaszok alapján fejlesztik, amelyek között elképesztően hosszú, akár 1 órás etapokkal is találkozhatunk majd.
A kiadott előzetes videó után bennem vegyesek az érzések. Néhány részlet elképesztően jól néz ki, míg másokon látszik hogy még sok munka van a játékkal és az optimalizálásra is bőségesen kell még energiát fektetni.
A tervek szerint a játék 2024-ben érkezik majd meg, így jelenleg csak az előzetes videót tudom megosztani veletek.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Automobilista 2 Update V1.6.9.81

A Reiza Studios gárdája folyamatosan dolgozik az Automobilista 2-n. Ennek köszönhetően a játék újabb tartalmakkal…

1 hónap ago

Jön a Görög Rally az Assetto Corsa Rallyba!

A Kunos Simulazioni, a Supernova Games és az 505 Games megerősítette, hogy a 0.5-ös Assetto…

1 hónap ago

Project Motor Racing GT Icons pack DLC

Nem tudom van-e köztetek, aki egyáltalán viszonylagos rendszereséggel játszik a Project Motor Racinggel. Férfiasan be…

1 hónap ago

Automobilista 2 1.6.9.8-as frissítés

A Reiza Studios játékához megérkezett az 1.6.9.8-as frissítés, ami mellé egy új helyszín is érkezett…

1 hónap ago

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

2 hónap ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

2 hónap ago