Categories: Hardware

Simucube 3 Direct Drive bázis

A Simucube cég egy újabb kormánybázissal jelentkezett, sőt azt kell mondanom rögtön kettővel. A cég elkészített ugyanis a Simucube 3 Sport és a Simucube 3 Pro bázist is. Teljesen új technológia, remek paraméterek várnak benneteket.
A Sport 15 Nm-es, a Pro pedig 25 Nm-es erővel várja majd a játékosokat. Számtalan új technológia került bevezetésre, amit eddig nem használt a cég.
Az ár persze egy kicsit borsos. Most markoljátok meg a szék karfáját, ugyanis a Sport ára 1405 euró, míg a Pro ára 1656 euró. Ehhez még kell ugye egy kormánykerék és egy pedálszett is, szóval nem a mi pénztárcánkhoz mérte a cég az árakat sajnos.
Persze azért érdekességnek hoztam képeket és egy videót is. A forradalmian új szenzorokkal telezsúfolt motorról.

Vásárlás a hivatalos oldalon 🙂

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

A kézifék, ami után már nincs visszaút – MOZA HBP teszt

Van egy pont minden szimulátoros életében, amikor rájön: a fejlődés nem a köridőkben, hanem a…

3 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.2 Patch

Már komolyan mondom, hogy nekem kellemetlen amit a Straight4 művel a Project Motor Racinggel. A…

3 hét ago

Megérkezett a Formula Circus alpha trailere

Egyre több figyelmet kap a készülő Formula Circus, amely most bemutatta első alpha állapotú előzetesét.…

3 hét ago

Bemutatták a Forza Horizon 6 térképét

A Forza Horizon 6 kapcsán végre részletesebb információk érkeztek a játéktérképről, és úgy tűnik, a…

3 hét ago

AC BRM P201

Ha kedvelitek a régebbi Formula 1-es autókat, akkor most érkezett Assetto Corsa kiegészítés is egészen…

3 hét ago

AC Fiat 1100 103

Egy újabb régi autót hoztam el az Assetto Corsa játékosoknak, akik a Fiat 1100 egy…

3 hét ago