Categories: Mod

rF2 Aston Martin DBR4

Mint arról már oldalunk segítségével tájékozódhattatok Mexes elkezdte az 50-es évek végén futó legendás Forma 1-es autóinak elkészítését. Eddig láthattatok már képeket a Ferrari 256 Dinóról és a Maserati 250-ről is, de most egy újabb autóval gazdagodott a paletta.
Ezúttal az Aston Martin DBR4-essel ismerkedhettek meg, amely csak két szezont futott a Forma 1-ben és legjobb eredménye egy 6.helyezés volt.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

A kézifék, ami után már nincs visszaút – MOZA HBP teszt

Van egy pont minden szimulátoros életében, amikor rájön: a fejlődés nem a köridőkben, hanem a…

1 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.2 Patch

Már komolyan mondom, hogy nekem kellemetlen amit a Straight4 művel a Project Motor Racinggel. A…

2 hét ago

Megérkezett a Formula Circus alpha trailere

Egyre több figyelmet kap a készülő Formula Circus, amely most bemutatta első alpha állapotú előzetesét.…

2 hét ago

Bemutatták a Forza Horizon 6 térképét

A Forza Horizon 6 kapcsán végre részletesebb információk érkeztek a játéktérképről, és úgy tűnik, a…

2 hét ago

AC BRM P201

Ha kedvelitek a régebbi Formula 1-es autókat, akkor most érkezett Assetto Corsa kiegészítés is egészen…

2 hét ago

AC Fiat 1100 103

Egy újabb régi autót hoztam el az Assetto Corsa játékosoknak, akik a Fiat 1100 egy…

2 hét ago