Categories: Mod

Classic Cars mod előzetesek

Mint egy régebbi hírünkben már beszámoltunk róla a MAK-Corp csapata jelenleg egy különleges kiegészítésen dolgozik, amely a Classic Cars mod nevet viseli. A fejlesztés alatt álló kiegészítésben olyan autók kipróbálására nyílik majd lehetőségetek mint az 1967-es Volkswagen Transporter, az 1968-as Lamborghini Miura, az 1968-as Chevrolet Camaro Coupe, az 1970-es Dodge Challenger R/T, az 1980-as Pontiac Firebird Trans Am 6.6, az 1990-es Peugeot 205 MAXI, az 1969-es Chevrolet El Camino  és az 1991-es Mazda 787B.
Most a csapat kiadott néhány előzetes képet, amelyeken a Lamborghini Miura és a Mazda 787B látható.

A tervek szerint a kiegészítés elérhető lesz majd az rFactor, az rFactor2, a Race07, az Assetto Corsa és a GTR3 játékosok számára is.




Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

A kézifék, ami után már nincs visszaút – MOZA HBP teszt

Van egy pont minden szimulátoros életében, amikor rájön: a fejlődés nem a köridőkben, hanem a…

2 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.2 Patch

Már komolyan mondom, hogy nekem kellemetlen amit a Straight4 művel a Project Motor Racinggel. A…

2 hét ago

Megérkezett a Formula Circus alpha trailere

Egyre több figyelmet kap a készülő Formula Circus, amely most bemutatta első alpha állapotú előzetesét.…

2 hét ago

Bemutatták a Forza Horizon 6 térképét

A Forza Horizon 6 kapcsán végre részletesebb információk érkeztek a játéktérképről, és úgy tűnik, a…

2 hét ago

AC BRM P201

Ha kedvelitek a régebbi Formula 1-es autókat, akkor most érkezett Assetto Corsa kiegészítés is egészen…

2 hét ago

AC Fiat 1100 103

Egy újabb régi autót hoztam el az Assetto Corsa játékosoknak, akik a Fiat 1100 egy…

2 hét ago