Categories: PC

Hamarosan bemutatkozik az új Need For Speed (Frissítve!)

Az Electronic Arts elkezdte szivárogtatni a részleteket a legújabb Need For Speed játékból. Sokunk bánatára ez a pletykákkal ellentétben még sem a Porsche Unleashed folytatása lesz, hanem talán inkább a Criterion által fejlesztett Hot Pursuit folytatására számíthatunk ezúttal az EA Ghosttól.
Erre enged következtetni a most kiadott előzetes képen látható felírat az autó oldalán. Ha jók a következtetéseim, akkor az arcade játékosok számíthatnak újabb esztelen száguldozásra egy újabb Need For Speed név alatt futó BurnOut klónban.

Amint újabb információkat kapunk, akkor azokat természetesen azonnal olvashatjátok majd nálunk az EA újabb „remekéről”.

Update (ami már biztosnak tűnik):

  • EA Ghost fejlesztés
  • Frostbite 3 engine (Battlefield 4, Dragon Age III: Inquisition)
  • Üldözés, napszakváltás, sérülések és változó időjárás
  • Ferrari és Koenigsegg típusok is megérkeznek a játékba

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

MOZA Ford GTD kormánykerék

A MOZA nem áll le. A közösségi médiában már megjelent a következő nagy dobásról a…

3 óra ago

Rallysimfans frissítés

A magyar fejlesztésű Richard Burns Rallyhoz készülő Rallysimfans Plugint nem kell bemutatni azt hiszem egyetlen…

2 nap ago

AC F1 2025 Pack

Tudom a 2025-ös Formula 1-es szezon már régen végéhez érkezett, de most egy átfogó modot…

2 nap ago

ETS2 NEXT-GEN Graphic Mod v1.15.6

Nem mai darab a DamianSVW által készített Euro Truck Simulator 2 NEXT_GEN Graphic mod kiegészítés,…

2 nap ago

Gran Turismo 7 augusztusi frissítés

Ahogy azt már megszokhatták a Gran Turismo 7 játékosok, a szokásos frissítés ebben a hónapban…

2 nap ago

iRacing Arcade konzolos megjelenés és új tartalmak

Egészen márciusig kell visszautaznunk az időben, hogy beszéljünk egy kicsit az iRacing Arcaderól, ami a…

2 nap ago