Categories: Konzol

The Crew néven fejleszt játékot az Ubisoft

Az Ubisoft a Refelectionsszal közösen fejleszti a jelenleg The Crew néven futó autóverseny játékát. A programmal a tervek szerint a konzolos Gran Turismo és Forza Motorsport sorozatnak kíván ellenfelet állítani a kiadó óriás.
A fejlesztésről pontos információk még nincsenek, de az biztos, hogy a játékról az E3 kiállításon rántják majd le a leplet. A Jeuxvideo információi szerint olyan nevek is dolgoznak, mint a korábbi Eden Games alkalmazásában álló Ivory Tower.

Az új fejlesztésű autóverseny első sorban az XBOX Onera és a Playstation 4-re készül majd, bár a fejlesztés a jelenlegi generációs konzolokra is zajlik és a PC-s verzió sincs kizárva. Néhány képet is tudunk nektek mutatni, amelyeken lehetséges, hogy a hamarosan bemutatkozó játék néhány autóját láthatjátok.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

2 hét ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

2 hét ago

PXN GT One Ruby

A PXN által gyártott GT One kormánykerék sokak számára jelenthet alternatívát a MOZA KS kormány…

2 hét ago

Simagic Zeus Series kormánykerekek

A kínai Simagic cég neve nem ismeretlen az autóversenyzéssel foglalkozó játékosok előtt. A cég számtalan…

2 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.4 frissítés

A Straight4 folyamatosan dolgozik a Project Motor Racing játékon, aminek köszönhetően egyre újabb és újabb…

2 hét ago

Érkezik a Project Motor Racing GT Icons DLC!

Június második felében érkezik a Project Motor Racinghez a különleges autókat tartalmazó GT Icons DLC.…

2 hét ago