A Q2-ben elsőként gurult ki a pályára és rögtön egy harmadik idő született, amikor Pepe Oriola, az újonc chevys vörösre festette a sportbírók lobogóit. Szerencsésen megúszta a balesetét, de az időmérőt le kellett állítani. Amikor újraindult a produkció, Norbi még várakozott és amikor a negyedik helyre csúszott vissza, azonnal jött volna a válasz. Az első szektorban javított magához képest és a másodikban pedig hibázott, így a nagy bravúr elmaradt.
Nincs ezzel a helyezéssel semmi baj. Az, hogy sorozatban negyedik alakalommal múlja felül a csilli-villi gyári különítményt, hogy elver egy két Chevyt is, az csak jó üzenetet hordozhat a világ felé. Szerintem ezt mindannyian érezzük.
Remek a helyezés a pontszerzés szempontjából, mind a két futam jó esélyeket hordoz ezzel a helyezéssel. Várom a holnapot, drukkoljatok, remek formában van a csapat!
Forrás: Zengő Motorsport
A Reiza Studios játékához megérkezett az 1.6.9.8-as frissítés, ami mellé egy új helyszín is érkezett…
Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…
A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…
A PXN által gyártott GT One kormánykerék sokak számára jelenthet alternatívát a MOZA KS kormány…
A kínai Simagic cég neve nem ismeretlen az autóversenyzéssel foglalkozó játékosok előtt. A cég számtalan…
A Straight4 folyamatosan dolgozik a Project Motor Racing játékon, aminek köszönhetően egyre újabb és újabb…