Categories: MédiaMod

Hamarosan Kazincbarcikán száguldozhatnak a GTL játékosok

Barcika egy kicsit nosztalgiázik és ennek köszönhetően egy látogatást tehetnek majd a GT Legends játékosok ifjú korának helyszínén Kazincbarcikán, ahol egy 3.2 km városi versenypályán próbálhatjátok majd ki magatokat.
A pálya a Google Maps segítségével készül, de az épületek nagy részét le kell modellezni, mivel hasonló stílusú helyszín még eddig nem készült. Remélhetőleg a munka már nem tart sokáig és hamarosan mindenki birtokba veheti az új helyszínt.

Addig kedvcsinálónak kaptunk egy videót, ahol egy kör erejéig körbenézhettek a fejlesztés alatt álló pályán.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

2 hét ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

2 hét ago

PXN GT One Ruby

A PXN által gyártott GT One kormánykerék sokak számára jelenthet alternatívát a MOZA KS kormány…

2 hét ago

Simagic Zeus Series kormánykerekek

A kínai Simagic cég neve nem ismeretlen az autóversenyzéssel foglalkozó játékosok előtt. A cég számtalan…

2 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.4 frissítés

A Straight4 folyamatosan dolgozik a Project Motor Racing játékon, aminek köszönhetően egyre újabb és újabb…

2 hét ago

Érkezik a Project Motor Racing GT Icons DLC!

Június második felében érkezik a Project Motor Racinghez a különleges autókat tartalmazó GT Icons DLC.…

2 hét ago