Categories: PC

C.A.R.S. új kép

A múlt héten némi információt csepegtetett Ian Bell a Slightly Mad Studios legújabb fejlesztéséből a C.A.R.S.-ből, azt megelőzően néhány héttel pedig láthattatok pár képet a játékhoz készült Lotus 49 F1-es autóról.
Most úgy tűnik ismét a képek vannak a soron, hiszen egy új renderelt autóról kaptunk képet. Ezúttal az Audi R18 TDI Le Mans Prototype LMP1-es mutatkozik be, ami nagy valószínűség szerint szintén helyet kap majd a játékban.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Automobilista 2 Update V1.6.9.81

A Reiza Studios gárdája folyamatosan dolgozik az Automobilista 2-n. Ennek köszönhetően a játék újabb tartalmakkal…

4 hét ago

Jön a Görög Rally az Assetto Corsa Rallyba!

A Kunos Simulazioni, a Supernova Games és az 505 Games megerősítette, hogy a 0.5-ös Assetto…

4 hét ago

Project Motor Racing GT Icons pack DLC

Nem tudom van-e köztetek, aki egyáltalán viszonylagos rendszereséggel játszik a Project Motor Racinggel. Férfiasan be…

4 hét ago

Automobilista 2 1.6.9.8-as frissítés

A Reiza Studios játékához megérkezett az 1.6.9.8-as frissítés, ami mellé egy új helyszín is érkezett…

1 hónap ago

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

2 hónap ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

2 hónap ago