rF2 International Formula Series 3 Open Beta v0.6

Megérkezett a MAK-Corp által fejlesztett International Formula Series 3 bétájának 0.6-os változata. A telepítés előtt feltétlenül töröljétek le a gépetekről a 0.5-ös verziót és csak ezt követően installáljátok az új változatot.
A modról annyit mindenképpen érdemes tudnotok ha eddig nem próbáltátok volna ki, hogy Mercedes, Volkswagen és Piedrafita motorokkal hajtott, Dunlop és Cooper gumikon futó nyitott karosszériás autókkal versenyezhettek.

Letöltés (FileSwap)

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

2 hét ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

2 hét ago

PXN GT One Ruby

A PXN által gyártott GT One kormánykerék sokak számára jelenthet alternatívát a MOZA KS kormány…

2 hét ago

Simagic Zeus Series kormánykerekek

A kínai Simagic cég neve nem ismeretlen az autóversenyzéssel foglalkozó játékosok előtt. A cég számtalan…

2 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.4 frissítés

A Straight4 folyamatosan dolgozik a Project Motor Racing játékon, aminek köszönhetően egyre újabb és újabb…

2 hét ago

Érkezik a Project Motor Racing GT Icons DLC!

Június második felében érkezik a Project Motor Racinghez a különleges autókat tartalmazó GT Icons DLC.…

2 hét ago