Categories: Média

This Month Inside Sim Racing – 2013 Szeptember

Az Inside SimRacing gárdájának magazinja úgy tűnik havi rendszerességgel jelenik majd meg a jövőben. Ezúttal a szeptemberi számról tudok beszámolni nektek, ami fél órában próbálja összefoglalni a hónap aktualitásait és újdonságait.
Az új részben bemutatkozik két új szimulátorosoknak készült kijelző, bemutatkozik a hónap legjobb otthoni cockpitje, valamint tudósítást láthattok az iRacing 120 Minutes of Thunder versenyről is.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Megérkezett a Forza Horizon 6 első hosszabb ingame videója!

Alig három hónappal a május 19-i megjelenés előtt az IGN exkluzív, kilencperces videóban mutatta be…

11 óra ago

Project Motor Racing – Hamarosan új frissítés és egy ingyen autó

A Straight4 gárdája nem áll le a Project Motor Racing kalapálásával, aminek eredményeként hamarosan érkezik…

3 nap ago

Készül a Gran Turismo 8?

Bár a Gran Turismo 7 még ma is a versenyjátékok egyik legmeghatározóbb címe, a rajongók…

3 nap ago

Mérföldkőhöz érkezett az iRacing

Greg Hill, az iRacing alelnöke és producere közzétette a 2026-os év egyik legátfogóbb fejlesztési naplóját.…

5 nap ago

Rennsport roadmap

A Competition Company a Nacon csődeljárását követően igyekszik a saját kezébe venni a sorsát. Ennek…

6 nap ago

Assetto Corsa EVO frissítés v0.5.2

A Kunos Simulazioni kiadott egy újabb frissítést az Assetto Corsa EVO-hoz. A játék számtalan apró…

1 hét ago