Categories: Sport

Tisztes eredmény az első, dobogó a második futamon

A mai napon került megrendezésre Kínában a WTCC futama, ahol természetesen Michelisz Norbert is rajthoz állt a Zengő Motorsport Honda Civicjével. Norbi komolyan szenvedett a hétvégén az autóval, azonban így sikerült az időmérésen elcsípnie a legjobb helyet a lehengerlő teljesítményt nyújtó Chevrolet kocsik mögött.
A mai nap szintén a szenvedésről szólt. Az első futamon olyan párás levegő fogadta a versenyzőket, hogy komoly gondot jelentett a gumi kiválasztása. A futamon a cél az autó egészben történő hazahozása volt, amit Norbi maradéktalanul teljesített is 1 pontot szerezve.

A második futamot a negyedik helyről kezdhette meg a magyar versenyző, aki nagyszerű rajtjával azonnal a harmadik helyre ugrott előre. Így alakult ki a Honda trió az élen, ami a futam végéig meg is maradt.
Persze közben Norbi rettenetesen nagyot küzdött Huff ellen, de szerencsére sikerült megőriznie a dobogós helyet.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

2 hét ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

2 hét ago

PXN GT One Ruby

A PXN által gyártott GT One kormánykerék sokak számára jelenthet alternatívát a MOZA KS kormány…

2 hét ago

Simagic Zeus Series kormánykerekek

A kínai Simagic cég neve nem ismeretlen az autóversenyzéssel foglalkozó játékosok előtt. A cég számtalan…

2 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.4 frissítés

A Straight4 folyamatosan dolgozik a Project Motor Racing játékon, aminek köszönhetően egyre újabb és újabb…

2 hét ago

Érkezik a Project Motor Racing GT Icons DLC!

Június második felében érkezik a Project Motor Racinghez a különleges autókat tartalmazó GT Icons DLC.…

2 hét ago