rF2 Epol Ostra EPC Cup 2013 v0.11

Sajnos az rFactor2 játékosok nincsenek különösebben elhalmozva kiegészítésekkel, amelyről bőségesen tehet a fejlesztő ISI is. Persze azért néhány igazán elszánt fiatalember azért nem adja fel a harcot és próbál valamit összehozni az rFactor2-höz is.
Ezek közé tartozik K3nny is, akinek köszönhetően betudom nektek mutatni az Epol Ostra EPC Cup 2013 modot. A fantáziadús név természetesen az Opel Astra kupát jelenti, ahol 300 lóerős autókkal száguldozhattok a versenypályán akár 235 km/h-ás sebességgel is. A modnak most érkezett meg az első nyilvános változata, amely a 0.11-es számot viseli, így még sok munka vár K3nnyre az 1.0-ás változatig.

Letöltés (MEGA)
Letöltés (FileSwap)

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Project Motor Racing – Hamarosan új frissítés és egy ingyen autó

A Straight4 gárdája nem áll le a Project Motor Racing kalapálásával, aminek eredményeként hamarosan érkezik…

1 nap ago

Készül a Gran Turismo 8?

Bár a Gran Turismo 7 még ma is a versenyjátékok egyik legmeghatározóbb címe, a rajongók…

1 nap ago

Mérföldkőhöz érkezett az iRacing

Greg Hill, az iRacing alelnöke és producere közzétette a 2026-os év egyik legátfogóbb fejlesztési naplóját.…

3 nap ago

Rennsport roadmap

A Competition Company a Nacon csődeljárását követően igyekszik a saját kezébe venni a sorsát. Ennek…

5 nap ago

Assetto Corsa EVO frissítés v0.5.2

A Kunos Simulazioni kiadott egy újabb frissítést az Assetto Corsa EVO-hoz. A játék számtalan apró…

6 nap ago

Itt van az Assetto Corsa Rally v0.3!

Igen, végre megérkezett a régóta vár Assetto Corsa Rally 0.3-as változata. A Supernova Games nem…

1 hét ago