Categories: Mod

AC Gallardo Valentino Balboni ingame képek

Mint régebbi híreimből tudhatjátok a Radiator Springs gárdája is dolgozik néhány Assetto Corsához szánt kiegészítésen. Ezek közül az egyik a netKar Pro alatt rendkívül népszerű Lamborghini Gallardo LP550-2 Valentino Balboni autó, amit a srácok a nulláról építettek újra a Kunos Simulazioni játékához.
Az eddigi renderek után most végre sikerült a játékba berakniuk az autót, így gyorsan néhány showroom képet osztottak meg munkájukról, amit természetesen a HSW oldalain is megtekinthettek.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Project Motor Racing – Hamarosan új frissítés és egy ingyen autó

A Straight4 gárdája nem áll le a Project Motor Racing kalapálásával, aminek eredményeként hamarosan érkezik…

1 nap ago

Készül a Gran Turismo 8?

Bár a Gran Turismo 7 még ma is a versenyjátékok egyik legmeghatározóbb címe, a rajongók…

2 nap ago

Mérföldkőhöz érkezett az iRacing

Greg Hill, az iRacing alelnöke és producere közzétette a 2026-os év egyik legátfogóbb fejlesztési naplóját.…

4 nap ago

Rennsport roadmap

A Competition Company a Nacon csődeljárását követően igyekszik a saját kezébe venni a sorsát. Ennek…

5 nap ago

Assetto Corsa EVO frissítés v0.5.2

A Kunos Simulazioni kiadott egy újabb frissítést az Assetto Corsa EVO-hoz. A játék számtalan apró…

6 nap ago

Itt van az Assetto Corsa Rally v0.3!

Igen, végre megérkezett a régóta vár Assetto Corsa Rally 0.3-as változata. A Supernova Games nem…

1 hét ago