Categories: PC

Game Stock Car Extreme hotfix v1.21

A Reiza Studios a héten adta ki a sok autót és pályát tartalmazó 1.20-as frissítést a Game StockCar Extremehez, de már is megérkezett egy aprócska javítás, ami a játékosok által jelzett hibákat orvosolja.
A changelog fájlt ezúttal is átolvashatjátok angol nyelven, míg a hotfixet erről, erről vagy erről a címről tölthetitek le.

Main changelog Game Stock Car Extreme v1.21:

  • Corrected bug that caused CTD on startup in some systems (no longer requires adding a DEP exception for GSC.exe)
  • Lots of optimization work to improve FPS / stuttering issues
  • F-Extreme physics reviewed to rectify a few errors
  • AI revised for improved behavior and minimizing difficulties with tighter corners
  • Multiple qualifying rules introduced in v1.20 have been temporarily removed to fix some errors – it will be added back in the next update.
Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Project Motor Racing – Hamarosan új frissítés és egy ingyen autó

A Straight4 gárdája nem áll le a Project Motor Racing kalapálásával, aminek eredményeként hamarosan érkezik…

1 nap ago

Készül a Gran Turismo 8?

Bár a Gran Turismo 7 még ma is a versenyjátékok egyik legmeghatározóbb címe, a rajongók…

1 nap ago

Mérföldkőhöz érkezett az iRacing

Greg Hill, az iRacing alelnöke és producere közzétette a 2026-os év egyik legátfogóbb fejlesztési naplóját.…

3 nap ago

Rennsport roadmap

A Competition Company a Nacon csődeljárását követően igyekszik a saját kezébe venni a sorsát. Ennek…

5 nap ago

Assetto Corsa EVO frissítés v0.5.2

A Kunos Simulazioni kiadott egy újabb frissítést az Assetto Corsa EVO-hoz. A játék számtalan apró…

6 nap ago

Itt van az Assetto Corsa Rally v0.3!

Igen, végre megérkezett a régóta vár Assetto Corsa Rally 0.3-as változata. A Supernova Games nem…

1 hét ago