Categories: MédiaPC

Tiger Moth Aerodrome bemutató

Az oldalon megjelent tegnapi hírből tudhatjátok, hogy az ISI folyamatosan dolgozik az új tartalmakon a játékhoz. A tegnapi felsorolásban csak az autókról esett szó, de természetesen pályák is készülnek a csapatnál.
Ezek közül a leglátványosabbnak a Tiger Moth Aerodrome versenypálya ígérkezik, amelyről most egy fejlesztői videót tudok megosztani veletek.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

2 hét ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

2 hét ago

PXN GT One Ruby

A PXN által gyártott GT One kormánykerék sokak számára jelenthet alternatívát a MOZA KS kormány…

2 hét ago

Simagic Zeus Series kormánykerekek

A kínai Simagic cég neve nem ismeretlen az autóversenyzéssel foglalkozó játékosok előtt. A cég számtalan…

2 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.4 frissítés

A Straight4 folyamatosan dolgozik a Project Motor Racing játékon, aminek köszönhetően egyre újabb és újabb…

2 hét ago

Érkezik a Project Motor Racing GT Icons DLC!

Június második felében érkezik a Project Motor Racinghez a különleges autókat tartalmazó GT Icons DLC.…

2 hét ago