Categories: PC

GTR3 Corvette C6-R GT2

A SimBin csapata ma bejelentette, hogy hivatalosan is engedélyt kaptak az amerikai autógyártótól, hogy a GTR3-ban a Corvette C6-R GT2 is helyet kapjon. Az autó a nagyszerű és hatalmas sikereket elért Corvette C5-R helyére lépett és azóta a márka rajongói számtalan versenyen találkozhattak már ezzel a típussal. Az autóban egy 5.5 literes V8 szív dobog, amely megközelítőleg 470 lóerő leadására képes.
Sajnos a GTR3-as változatot még nem tudjuk nektek bemutatni, de ízelítőnek egy kis ingame motorhanggal szolgálhatunk nektek.

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Automobilista 2 Update V1.6.9.81

A Reiza Studios gárdája folyamatosan dolgozik az Automobilista 2-n. Ennek köszönhetően a játék újabb tartalmakkal…

4 hét ago

Jön a Görög Rally az Assetto Corsa Rallyba!

A Kunos Simulazioni, a Supernova Games és az 505 Games megerősítette, hogy a 0.5-ös Assetto…

4 hét ago

Project Motor Racing GT Icons pack DLC

Nem tudom van-e köztetek, aki egyáltalán viszonylagos rendszereséggel játszik a Project Motor Racinggel. Férfiasan be…

4 hét ago

Automobilista 2 1.6.9.8-as frissítés

A Reiza Studios játékához megérkezett az 1.6.9.8-as frissítés, ami mellé egy új helyszín is érkezett…

1 hónap ago

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

2 hónap ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

2 hónap ago