A tegnapi napon a Virtua_LM Junior csapata egy videót közölt az rFactorhoz készült GTPC modból, amelyből én arra következtettem, hogy hamarosan mindannyian kipróbálhatjuk majd magunkat az utóbbi évek legnagyobb kiegészítésével.
A mai napon meg is érkezett a kiegészítés, amelyben 58 autó és 514 festés vár benneteket az 1976 és 1988 közötti időszakból. Ha kedvelitek a nagy és különleges kiegészítéseket és aktívan nyomjátok az rFactort, akkor mindenképpen töltsétek le az 1.8 GB-os kiegészítést!

Letöltés

Toya

Szimulátorozás, régi játékok gyűjtése és egy állandó kiállítás létrehozásának álma. http://www.hsw.hu http://jatekmuzeum.blog.hu

Share
Published by
Toya

Recent Posts

Assetto Corsa EVO 0.7 első autója

Mint tudjátok az Assetto Corsa EVO fejlesztése gőzerővel zajlik. A Kunos Simulazioni gárdája pedig szépen…

4 hét ago

Live for Speed: v0.8 C7 Beta

A Live For Speed sokáig kómában volt, de most úgy tűnik szépen lassan visszatér az…

4 hét ago

PXN GT One Ruby

A PXN által gyártott GT One kormánykerék sokak számára jelenthet alternatívát a MOZA KS kormány…

4 hét ago

Simagic Zeus Series kormánykerekek

A kínai Simagic cég neve nem ismeretlen az autóversenyzéssel foglalkozó játékosok előtt. A cég számtalan…

4 hét ago

Project Motor Racing 2.0.0.4 frissítés

A Straight4 folyamatosan dolgozik a Project Motor Racing játékon, aminek köszönhetően egyre újabb és újabb…

4 hét ago

Érkezik a Project Motor Racing GT Icons DLC!

Június második felében érkezik a Project Motor Racinghez a különleges autókat tartalmazó GT Icons DLC.…

4 hét ago