Taking too long? Close loading screen.

Szenzációs vasárnap a Zengő Motorsportnál

0

A tegnapi gyenge teljesítmény után a mai napon a Zengő Motorsport csapata szenzációs versenyekkel és eredményekkel ajándékozták meg a helyszínre kilátogató és a TV előtt izguló WTCC rajongókat.
Az első futamon a cél a lehető legtöbb pont megszerzése volt, lehetőleg sérülésmentes autóval, amely a második futamra is feltud állni a rajtrácsra. A küldetés félig sikeres volt, mivel Norbi a 9., míg Gábor a 15.helyen ért célba. A második futam állórajtját nagy várakozás előzte meg és a srácok hozták is a formájukat. Norbi szépen felzárkózott a pontszerző helyre, míg néhány pozícióval mögötte Gábor tanyázott.
Ezúttal a csapat mellé állt a szerencse és a sorozatos defekteknek köszönhetően Norbi az 5.helyig meg sem állt, míg Gábor a 12.helyen futott be.

A csapat a hétvégéből kihozta a maximumot, ami bizakodásra adhat okot. Reméljük két hét múlva ismét hasonló vagy még jobb eredményeknek örülhetünk majd.