Taking too long? Close loading screen.

Pontszerzés az unalmas suzukai versenyen

0

A suzukai versenyhétvége nem fog bevonulni a legizgalmasabb WTCC versenyek sorába. Akik élőben látták az Eurosport közvetítését láthatták, hogy lényegében a pálya adottságainak köszönhetően egyhangú és monoton vonatozás volt a futam.
Az első versenyen egy rajtbaleset borzolta a kedélyeket, amelyben többen is kiestek azonban Norbi ezt szerencsésen megúszta. A futamon hosszú körökön át tartotta a mögötte autózó Tarquinit, azonban elég volt egy aprócska hiba és az olasz máris elment mellette.  Az első futamon végülis Norbit 10.helyen ért célba, azonban mivel túllépte a repülőrajtnál megengedett sebességet, idejéhez 30 mp-et adtak hozzá és így a 15.helyen végzett.

A második futam talán még az első versenynél is kevesebb izgalmat tartogatott. Lényegében egyetlen előzés nélkül rajtnál előrelépve a 9.helyen ért célba.

Reméljük többet nem látogat erre a helyszínre a WTCC versenysorozat, mert minden idők legunalmasabb hétvégéjén vagyunk túl.